مزدا نشانی خودروساز برتر در سال ۲۰۱۹ را از مجله ی امر دیلر (Car Dealer) دریافت کرد. Car Dealer Power Awards هرساله بهترین خودروسازان و قطعه سازان را شناسایی و معرفی کردن می بطی ء. انتخاب پر حرارت ی هرسال براساس نظر خوانندگان مجله و با مشارکت تعداد اضافی از فروشندگانی انجام می شود که با برند برنده همدستی کرده اند. نکته ی جالب هم زمانی پر حرارت شدن مزدا با دهمین سال این رویداد خودرویی است؛ به همین دلیل، مراسم امسال خیلی خاص بود. مزدا داخل سال ۲۰۱۹ نیز با قدرت بوسیله موفقیت خود امتداد داده و توانسته است سال مالی خوبی امتحان نرم.

مقاله های مرتبط:نسل جدید تویوتا کرولا و مزدا 3؛ فصلی تازه از هم چشمی جذاب ژاپنی هاآمار نگران کننده از سرقت مزدا 3 در تهران و شهرهای بزرگ

درآمد مزدا با وجود کاستی ۷ درصدی صنایع، ۵ درصد افزایش پیدا کرده و در بخش خرده فروشی نیز، نمو ۱۰ درصدی را تجربه کرده است. همچنین، این شرکت بوسیله زودی اولین خودرو تمام الکتریکی خویشتن را رونمایی خواهد کرد.

درون حال حاضر، جدیدترین خودرو در نمایشگاه های مزدا، مدل مزدا ۳ با پیشرانه ی جدید Skyactive-X است که ماه آینده نمایش ی آن به بازار مبدا خواهد شد. مزدا ماه آینده در کنار این خودرو، مدل جدیدی با صیت XC-30 را نیز روانه ی بازار خواهد کرد که پیش دماغ می شود توفیق دیگری برای این خودروساز ژاپنی نما بزند. بیشتر بخوانید:تولید باتری خودرو با طول زندگی ۱/۶ میلیون کیلومتر امکان پذیر است؟مدل پیش تولید شاسی بلند برقی و آفرود بولینگر رونمایی شدون برقی Canoo سال 2021 بوسیله راسته می آیدارزش سهام خودروساز چینی نیو ۱۸ درصد کاهش یافتچرا تسلا در فناوری خودران از لیدار استفاده نمی کند؟

تجسس ویدیویی آیفون 11 و آیفون 11 پرو اپل

پیشنهاد جالب رسول صربستان برای تهرانگردی | کدام ویژگی تهران سفیر الجزایر را شگفت زده کرد؟

ترافیک ۱۸۰۰ تریلی داخل بناب

مزدا ,ی ,سال ,خودروساز ,بوسیله ,کرده ,car dealer ,سال ۲۰۱۹ ,ماه آینده ,می شود ,خواهد کرد

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
آموزش نصب ، عیب یابی و تعمیر آیفون های تصویری و صوتی منابع طبیعی و آبخیز داری شهرستان شیروان سئو سایت دانلود کتاب های دانشگاهی مشاوره مهاجرت کانتر سورس بازان کنکاش پرشین گات تلنت | Persia’s Got Talent درست راه بررسی و تدریس فیزیک