به گزارش همشهری، سرور سلمان سامانی سخنگوی وزارت کشور، سید عباس سخنگوی وزارت امور خارجه، محسن هاشمی، مرتضی الویری، محمد جواد حق شناس و احمد مسجد جامعی، رئیس و اعضای شورای ده تهران، پرسنل از نمایندگان سازمان های بین المللی و نمایندگان حلقه نیز در این مراسم جناب دارند.

یکی از ویژگی های این سنت حضور مهمان خارجی از جمله سفرای خارجی و عبدالله انوار پژوهشگر تاریخچه تهران است. عمر تو شب و پارک های م تضاد عمده تهران و پایتخت الجزایر است

عبدالمنعم احریز، فرستاده الجزایر در ایران داخل رسم نکوداشت روز تهران» در گفت وگو با همشهری گفت: حدود ۴.۵ سال است که به عنوان سفیر کشور الجزایر داخل ایران و شهر تهران ساکن هستم.

او افزود: بوسیله خاطر دارم مقدماتی باری که به تهران آمدم، ابتدایی موضوعی که غلام را شگفت زده کرد، تعداد بسیار پارک های این ایالت بود.

فرستاده الجزایر در ایران گفت: راستش را بخواهید اصلا گرایش چنین چیزی را نداشتم؛ چرا که ما تو الجزایر پارک های نسبتا اندکی داریم. تنوع فعالیت های فرهنگی این ده مبصر و زیبا نیز موضوع دیگری حیات که توجه من را به خود جلب کرد. بنابراین به نظرم، این موضوع یکی از تفاوت های تهران و پایتخت الجزایر است. از لفظ دیگر، درون زمینه زندگی در شب، تفاوت زیادی بین تهران و الجزایر بود دارد؛ این که در تهران قوم ها می توانند زمان های نیکوکاری را در کنار بی آرامی سر کنند، بوسیله نظرم امتیاز مثبتی است. البته آلودگی فضا یکی ازمشکلات تهران است اما تا آنجا که غلام می دانم، شهرداری تا کنون اقداماتی را داخل این مبنا اجرا داده است.  

او همچنین افزود: این که تهران روزی مختص بوسیله خود را تو تقویم ایران دارد، از نکات مثبتی است که از طریق آن می نبوغ اقداماتی را برای توسعه خانه دادن و فعالیت های شهروندان انجام عدل. این که شهرداری به این مسئله اهمیت می دهد، مهم است. امیدوارم ما هم بتوانیم روزی را بخاطر پایتخت الجزایر نامگذاری و کنار مبنای آن اقداماتی برای کتاب و هویت بطرف خانه برداریم. تهران بیشتر از یک ولایت است

حکیم دراگانت تودوروویچ سفیر صربستان داخل ایران در مراسم نکوداشت روز تهران گفت: دو سال است که در ایران حضرت دارم. امروز می توانم بگویم که تهران شهری مفرط مبصر است. تهران برای من عزب یک شهر حلق. اگر از شمال تا جنوب این ایالت سیر کنیم، جاها و فضاهای مختلفی درون تهران به لحاظ اقلیمی و بوسیله لحاظ تاریخی وجود دارد. اگر بخواهم بگویم که چرا تهران را خویش دارم، مهمترین دلیلش فضاهای چندگانه و مختلف تهران است.

او افزود: غلام در تهران سه نقطه را خیلی بیش دوست دارم. اولین نقطه تهران، محله ولنجک است. میدان تجریش دومین خال تهران است که آن را هم خیلی خودی دارم. سوم خال تهران بی آرامی مرکز دهکده است. خیابان های جمهوری اسلامی و قیام و نیز مناطق تاریخی شبیه قلعه گلستان برایم بسیار لذت پاره است. من دوست دارم هر روز بوسیله این سه نقطه از تهران بروم. چرا که اینگونه می توانم هوشیار بشوم که تهران یک شهر محو. بلکه بیشتر از یک ولایت است.

سفیر صربستان در ایران گفت: نکته دیگری که می توانم بگویم، این است که آدم در تهران بیش مهربان هستند. مهر این مردم مرا یاد کشورم می اندازد و اصلا احساس غربت نمی کنم. من تو این بخانه برگشتن بارها با مترو و تاکسی و پیاده و تا اینکه با دوچرخه تردد داشته ام و درون تمام این روزها، هیچ مشکلی برایم پیش نیامد.  

او در ادامه گفت: وقتی که از صربستان مهمان به ایران می آید، من به آنها می گویم که بوسیله تجریش و کاخ گلستان و مرکز روستا تهران حتما سربزنند. من به آنها می گویم که با رفتن به همه جای ایالت می توان فهمید که آدم چگونه تو این روستا عمر می کنند.  

به گفته او چندی پیش بوسیله دهات ری رفتم. شهر ری ۱۱ هزار سال سابقه دارد و این نشان می دهد که تهران غم سابقه تمام دارد.

سفیر صربستان در ایران به همشهری گفت: بلگراد پایتخت صربستان شباهت زیادی به تهران بوسیله لحاظ انسانی دارد. مهر انسان تهران مرا یاد بلگراد می اندازد. بسیاری از هموطنانم که به ایران سفر کرده اند، به غلام این موضوع را گفته اند که مردم تهران هنگفت مشفق هستند.

او در تک هفته تهران نیز گفت: داخل مورد هفته تهران، می نبوغ به مناطق مختلف تهران رفت. به نشانی شهید حوض درست کردن (شهدای خلیج فارس) فضای مرحمت برای پیاده روی دارد. یک روز از همین هفته را باید به شهر ری اختصاص داد. چرا که تهران از دل ری زاده شده است. حتما به راسته تهران نیز باید توجه کرد. همچنین باید داخل خیابان ولیعصر از ابتدای آن در گونه آهن تا انتهای آن تا تجریش قدم زد. بوسیله کوه های تهران هم باید رفت. چرا که کوه های سیرت تهران به عنوان یک شاخصه همیشه چشم نواز هستند. واقعیت این است که یک هفته برای دیدن همگی تهران کم است. این شهر پر از جاذبه است و می استعداد روزهای زیادی داخل این خانه دادن گذراند و از آن لذت برد.

تجسس ویدیویی آیفون 11 و آیفون 11 پرو اپل

پیشنهاد جالب رسول صربستان برای تهرانگردی | کدام ویژگی تهران سفیر الجزایر را شگفت زده کرد؟

ترافیک ۱۸۰۰ تریلی داخل بناب

تهران ,های ,الجزایر ,بوسیله ,یک ,داخل ,است که ,که تهران ,در ایران ,چرا که ,تهران است

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بهترین مرکز مشاوره در همدان:: 09184404501 روانشناسی ازدواج خانواده گروه تبلیغاتی نقش و نگار لوله پلی اتیلن فریضه بی‌همتای آقا مهندس موسسه ثبت شرکت کلوپ بازی بروز Berooz Game Club بهترین وکیل در اصفهان انگشتر نقره با سنگ های معدنی ترفندهای کامپیوتری